Hakkımızda

...  internet sitesi 2B TRAVEL / ANTALYAREZERVASYON acentesinin web sitesidir.2B TURIZM olarak Hazırlamış olduğumuz Antalya'da Rafting Programlarımızın tamamı ... güvencesi ile siz değerli misafirlerimize sunulmaktadır.Sfm Turizm olarak 2005 yılından beri Almanya,Hollanda,Belçika ve KKTC 'den incoming hizmeti sunan acentemiz 2014 yılında Şirketleşerek 2Bilir Turizm olarak hizmet vermeye başlamıştır.Antalya bölgesinde seçme Oteller ile çalışıp paket turlar düzenleyen acentemiz aynı zamanda Günübirlik Antalya da Turlar Konusunda profesyonel Ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.Sunmuş olduğumuz Otel,Tur,gezi ve diğer hizmetlerimiz mutlaka başka acentelerde daha ucuza da bulabilirsiniz.Ancak aynı kalite ve hizmeti bulamayacağınızdan eminiz.Bugüne kadar acentemiz hakkında TURSAB da tek bir şikayet bulunmaması bize ayrıca gurur vermektedir.

Macera Turları, Antalya'da Rafting Tuları ve Öğrenci aktiviteleri organize eden Antalya merkezli Tursab şirketi ... /2Bilir Turizm.

Rafting, Canyoning, Trekking, Kano gibi günlük outdoor turları organizasyonu ile hizmet vermektedir..

Jeep & Raft gibi kombine turlar,Kanyon Konaklamalı Rafting Turu ve ailelere yönelik eğlenceli Panoramik Rafting turları gibi organizasyonlar sunmaktayız